آشنایی با بخش تیم ملی من

تیم ملی من:
این حالت از بازی نا محدود است.شما تیم ملی خود را مدیریت می کنید در تورنومنت ها شرکت میکنید و جام ها را فتح می کنید.

مسابقات:
در این بازی مسابقات مانند لیگ جهانی(هر سال)، قهرمانی قاره ای(هر دو سال)، قهرمانی جهان(هر چهار سال) جام جهانی(هر چهار سال) و جام والیبال مدرن(هر سال) اشاره کرد. شما می توانید وظعیت هر یک از مسابقات اعم از جدول،مرحله جذفی،تیم رویایی، رده بندی نهایی و .. را مشاهده کنید همجنین در آخر تورنومت امتیازات هز تیم به روز شده و تغییرات رنکینک جهانی تیم ها را نیز می توانید مشاهده کنید. عملکرد تیم شما در یک تورنومنت می تواند روی آمادگی شما اثر بگذارد برای بالاتر رفتن آمادگی خود می توانید بازی های دوستانه ای برگزار کنید تا تورنومنت بعدی را با آمادگی بالایی شرکت کنید.
نحوه پیشرفت بازیکنان:
پیشرفت بازیکنان به عوامل مانند عملکرد خود بازیکن در بازی،سطح کمک مربی ، سن بازیکن و حساسیت دیدار بستگی دارد.پیشرفت یک بازیکن ۱۷ ساله با بازیکن ۳۰ ساله متفاوت خواهد بود. مربی ظعیف و مربی قوی می تواند بر پیشرفت بازیکنان کل تیم اثر گزار باشد.اگر در تورنومنت های زیادی شرکت کنید یا بازی دوستانه زیادی برگزار کنید نیز تاثیر زیادی در پیشرفت بازیکنان خواهد دید. شما می توانید یک بازیکن را ستاره یا یک بازیکن را نابود کنید.
چرخه بازیکنان بازی: چرخه بازیکنان به دو صورت است اول معرفی بازیکن جوان و دوم بازنشسته شذن بازیکنان موجود
در این بازی به مدت ۱۰ سال درون بازی هر سال یک یا دو بازیکن جوان به شما معرفی خواهد شد تا اگر علاقه داشته باشید در تیم شما بازی کنند.
با بالاتر رفتن سن بازیکنان،انها به سن بازنشستگی خواهند رسید، وقتی بازیکنی بازنشسته می شود یک یا دوسال بعد در قالب یک بازیکن جوان و البته ضعیف تر برخواهد گشت. تا با انتخواب شما دوباره برای تیم ملی بازی کند.
با استفاده از گزینه “دعوت به تیم ملی”در ابتدای هر تورنومت می توانید تیم ملی خود را برای هر تورنومنت مشخص کنید، تیم شما همیشه باید تلفیقی از جوانان و باتجربه ها باشد تا همیشه تیمی آماده داشته باشید.
ارسال